Вітаємо з перемогою у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності «Інженерія програмного забезпечення»

17 квітня 2018 by 0 Comment

24-6 квітня 2018 року на базі Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Інженерія програмного забезпечення».

На підсумковійнауково-практичній конференції (студенти груп ПЗС-42 та ПЗС-32 Голубєв Владислав Віталійович та Ігнатюк Богдан Володимирович представили результати наукової праці «Програмна система синхронізації файлів із хмарних сховищ на основі безсерверних обчислень» та здобули дипломи за ІІІ місце.

Щиро вітаємо наших переможцівта бажаємо творчих успіхів, натхнення та подальших наукових досягнень!!!