Майбутні програмісти побували на екскурсії в компанії Crowdin Inside

19 квітня 2019 by 0 Comment

57226366 2311941375747893 3800044771234283520 nУ рамках тижня факультету комп'ютерних інформаційних технологій, що триває у Тернопільському національному економічному університеті, студенти 1-2 курсу, які навчаються за спеціальністю "Інженерія програмного забезпечення" побували на екскурсії в тернопільській ІТ-компанії Crowdin Inside. Як характеризують самі себе представники Crowdin Inside, це "компанія веселих та амбіційних молодих людей, які разом працюють над розробкою крутої платформи для локалізації."

Разом із студентами ознайомилися з особливостями діяльності компанії також завідувач кафедри комп'ютерних наук, доцент Пукас Андрій Васильович та доцент кафедри комп'ютерних наук Мельник Андрій Миколайович.

За результатами побаченого студенти висловили спільну думку, що теорія неможлива без практики, праця програміста цікава і захоплююча, а навчання за спеціальністю "Інженерія програмного забезпечення" відкриває перспективи для особистої та професійної реалізації кожного в сфері ІТ-технологій.

Захід організовано за підтримки Тернопільського ІТ-кластера.

(1 Vote)