Дуальна освіта студентів спеціальності «Інженерія програмного забезпечення»

06 грудня 2019 by 0 Comment

ddНа факультеті комп’ютерних інформаційних технологій ТНЕУ завершується модульний тиждень. Час підбивати підсумки та готуватися до екзаменаційної сесії.

Для третьокурсників спеціальності «Інженерія програмного забезпечення» це водночас означає і завершення циклу навчання за дуальною системою. Така практика є не новою для нашої спеціальності і впроваджена декілька семестрів тому. Цієї осені студенти мали можливість поєднувати теоретичне навчання з дисципліни "Сучасні платформи розробки програмного забезпечення" з практичними заняттями у тернопільських ІТ-компаніях.

Що ж таке дуальна освіта? Які переваги такого навчання? Які враження у студентів та працедавців? Детальніше у короткому відеоролику, який пропонуємо сьогодні для Вашого перегляду.