Надзвичайно цікавою, пізнавальною та корисною була екскурсія студентів груп ІПЗ -11 і ІПЗа -11 ( англомовна програма) у ІТ-компанію Crowdin.

09 грудня 2019 by 0 Comment

dd

Знайомство з командою Crowdin, невеличка презентація "Location Management Platform", "Як стати успішним програмістом" ( лектор - студент ФКІТу Андрій Боднар), доброзичлива атмосфера, цікаві враження та знання - це все запам'ятається нашим першокурсники надовго.

Висловлюємо особливу подяку Юлії Цебрій за організацію такої зустрічі і будемо надіятись на нашу подальшу плідну співпрацю. Crowdin - це круто!!! (c) Куратор групи ІПЗ-11 Гончар Людмила Іванівна