Продовження роботи зимової ІТ-школи "Software Engineering"

24 квітня 2020 by 0 Comment

it school bychach1

Учасники зимової ІТ-школи "SoftwareEngineering" не припиняють працювати і в період карантинних обмежень.

У четвер, 23 квітня, відбулася чергова зустріч старшокласників з викладачами кафедри комп’ютерних наук факультету комп'ютерних інформаційних технологій Тернопільського національного економічного університету. Зустріч проходила в онлайн-форматі в режимі відеозв’язку. Окрім слухачів ІТ-школи до відеоконференції долучилися доцент кафедри комп'ютерних наук Володимир Манжула Volodymyr Manzhula , доцент кафедри комп'ютерних наук Андрій Мельник Андрій Мельник та вчитель інформатики Трибухівської ЗОШ І-ІІІ ст., Бучацької ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Наталія Олійник. Під керівництвом Володимира Манжули школярі працюють над проектом "Помічник туриста", що передбачає розробку сайту-агрегатора інформації про місто, містечко, пам'ятки архітектури, цікаві місця, послуги, транспорт та туристичні маршрути. До виконання проекту залучені учні Тернопільської області, зокрема, з Бучацького і Шумського районів. Цікаву ідею розробки представила команда старшокласників Бучацької ЗОШ І-ІІІ ст. №2 (М’ясковський Олександр, Ясінський Андрій) та Бучацької ЗОШ І-ІІІ ст №1 (Машталер Олександр). Хлопці зацікавлені створенням мобільного додатку на базі сайту. Також свої напрацювання продемонстрували учні Бучацької ЗОШ І-ІІІ ст. №2 (Крижанівський Роман) та Трибухівської ЗОШ І-ІІІ ст. (Рачек Олександр). Казьмірук Дмитро з м. Шумськ представив поточний стан власної розробки туристичного сайту для свого міста. У ході зустрічі слухачі школи мали змогу проконсультуватися з викладачами стосовно труднощів, що виникають у них в процесі роботи. Володимир Манжула зорієнтував школярів стосовно подальшого плану роботи ІТ-школи та дав рекомендації для доопрацювання поточних проектів. Окремі моменти стосовно особливостей застосування технологій розробки сайтів роз'яснив Андрій Мельник. Наталія Олійник відзначила актуальність та винятковість таких розробок, адже подібного ресурсу у м. Бучач і м. Шумськ поки що немає.