Шановні студенти!

20 листопада 2023 by 0 Comment

29 листопада 2023 року відбудуться вибори студентських деканів/директорів факультетів/інститутів/коледжів, голови Університетської ради студентів та делегатів конференції трудового колективу Західноукраїнського національного університету.

Для того, щоб подати документи для участі у виборах на посаду голови УРС, студентського декана/директора факультету/інституту/коледжу чи делегатів конференції трудового колективу, потрібно звернутися до виборчої комісії відповідного підрозділу:

Голова виборчої комісії щодо виборів голови УРС – Книш Анна Михайлівна (студентка групи ФМПС-41)

Голова виборчої комісії щодо виборів студентського декана ФФО – Книш Анна Михайлівна (студентка групи ФМПС-41)

Голова виборчої комісії щодо виборів студентського декана ФЕУ – Гайда Софія Володимирівна (студентка групи МЕН-31)

Голова виборчої комісії щодо виборів студентського декана ФКІТ – Чорненька Адріана Адамівна (студентка групи КБ-32)

Голова виборчої комісії щодо виборів студентського декана ЮФ – Вітюнова Андріана Вікторівна (студентка групи МП-31)

Голова виборчої комісії щодо виборів студентського декана СГФ – Максьо Іннеса Андріївна (студентка групи ПС-22)

Голова виборчої комісії щодо виборів студентського директора ННІІПІ – Чуланова Анна Юріївна (студентка групи ТТ-22)

Голова виборчої комісії щодо виборів студентського директора ННІМВ ім. Б.Д. Гаврилишина – Маціпура Нестор Костянтинович (студент групи МЕВ-11)

Голова виборчої комісії щодо виборів студентського директора ВСП «Фаховий коледж економіки, права та інформаційних технологій ЗУНУ» – Сорока Юлія Русланівна (студентка групи МЕНт-32)

Виборчі дільниці працюватимуть з 10:00 до 15:00 год.

Закликаємо університетську спільноту підтримати своїх лідерів!

Виборчі дільниці:

ФФО – Корпус № 11, 2 поверх

ННІМВ ім. Б.Д. Гаврилишина – Корпус № 1, 2 поверх

ННІІПІ – Корпус № 2,

ФЕУ – Корпус № 3 (хол 1 поверху)

ФКІТ – Корпус № 6 (хол 1 поверху)

ЮФ – Корпус № 5 (хол 1 поверху)

СГФ – Корпус № 10 (хол 1 поверху)

ВСП ФКЕПІТ – Корпус № 2, (хол 1 поверху)