23 листопада 2023 by 0 Comment

Опубліковано рейтинг закладів вищої освіти України в базі Google Scholar. Ranking of organizations in Google Scholar – це міжнародний рейтинг наукової продуктивності, впливовості та авторитетності наукових організацій.

Західноукраїнський національний університет посів 6 місце серед 355 закладів вищої освіти України. Відрадно, що незалежні експерти, оцінивши наукову, освітню та міжнародну складову, визнали на міжнародному рівні досягнення класичного університету Тернополя.

Це свідчення того, що наш університет стрімко розвивається, утверджуючи свої високі позиції в світовому просторі. Завдяки інноваційним методам роботи, науковому потенціалу, новаторським здобуткам, міжнародній співпраці, Західноукраїнський національний університет є у числі лідерів нашої держави!

Віват професори! Віват університете!